Home › A kiedy czuję się jak to jest najlepsze

Tuesday, March 14 2017, 07:33

A kiedy czuję się jak to jest najlepsze

A kiedy czuję się jak to jest najlepsze co kiedykolwiek może czuć, Cindy i Alex zaczynają zamieniać mnie iz powrotem między cunt usta Cindy i Alex, a to staje się jeszcze cieplejsze i słodsze. Alex jest wysysających soki Cindy z mojego fiuta, a następnie głębokie gardło mnie i dostarczanie mnie, owinięte w jej śliskość, Back Into Love otworu Cindy. Cindy jest wepchnięcie z powrotem biodrach się ze mną spotkać. Bez względu na to, jak głęboko w niej jestem, chce mi głębiej. erotic-1764727_1920.jpg Mniej więcej w tym czasie zaczyna tonąć, że całe to miejsce będzie na niego. Jest to rzymska orgia. Wszystkie dziewczyny są podwoiła się na podłodze, tak jak Alex i Cindy, nawet tych, którzy nie wychylać w ten sposób, i oferując usta i cunt na obu końcach. Faceci są jak dzieci na Halloween, idąc od drzwi do drzwi traktuje.

I to filmowiec porn wiem, że jest na drugim końcu Cindy / Alex, tam iz powrotem pomiędzy cipki Alexa i usta Cindy. Tylko Alex zamyka się, a teraz po prostu się do miasta kurwa usta Cindy. Chcę czuć się zazdrosny, ale wiem, jak bardzo kocha posiadanie penisa w jej usta, a ja wiem, że to co jej miłość uczucie mojego fiuta w niej jeszcze bardziej.

Facet zaczyna jęczeć jakby miał zamiar strzelać w ustach Cindy dość szybko, a Alex mówi: "Teraz, John! Pieprzyć ją w tyłek! Ona jest gotowa!", A ja na to "Hę? Naprawdę?"

Cindy slajdy do przodu z mojego fiuta, krople na ustach jej clit Aleksa i obraca się jej miednicę, zachęcając mnie pieprzyć ją w tyłek i teraz. Naprawdę.

Bóg istnieje! Łapię moją spuchniętą pręt, dociśnij końcówkę przed nią trochę pomarszczona dupek i pchania.

Jestem tak śliskie od Alexa i Cindy, powinienem przesunąć w prawo, tylko mój fiut jest tak duży i obrzęk, a dupek Cindy jest tak cholernie mocno! I ledwo udaje się pracować szef mojego fiuta w jej napięty mały pośrednictwem pierścienia i jestem poised tam, gotowy do tego miękkie zanurzyć odbytu, kiedy Cindy trzyma ręce z powrotem do mnie powstrzymać.

Nie każ mi przestać, zdaję sobie sprawę, ale aby utrzymać mnie kurwa jej tyłek z głową mojego penisa poruszającego się w jej wejściem odbytu. Ona chce, żebym ją pieprzyć z krótkimi pociągnięciami, utrzymując mojego penisa porusza się wewnątrz niej, gdzie jestem najgrubszych a ona ścisły, gdzie jest to najbardziej intensywny, dla nas obojga.

Więc moja głowa koguta pracuje i poza tym małym ciasnym pierścieniem, i przysięgam, że to lepsze niż jej usta, a nawet lepiej niż jej cunt. Moi orzechy pękają z cum dla tej dziewczyny. Chcę, aby strzelać w nią tak źle, ale ja wisi na krawędzi, to działa, fucking ass, czekając na tej magicznej chwili, gdy to prawo.

Wtedy to się dzieje. Kremy filmowiec w ustach małego Cindy, a ona przychodzi kurwa unglued. Alex ssać jej clit jakby jutra miało nie być, a słodki, slutty Cindy właśnie Cumming Nonstop: ona humping twarz Alexa i krzyczy wokół tego guys kurek. Ona Cumming z mojego fiuta do jej tyłek, a ona chce mnie cum też rozładować w jej tyłek, czuć me cum z nią, w jej wnętrzu. A ja nie!

Jej dupka jest tak mocno zaciskając na mojego penisa, chwytając ją w kółko, że kiedy rozpocząć fotografowanie, nie ma to ciśnienie wsteczne. Czuję, że na całej długości mojego fiuta w moje kulki, całą drogę do mojego prostaty. Jestem wypompowywania strumieniu gorącego nasienia jak gejzer. Mogę powiedzieć, że Cindy czuje moją spermę strzelanie głębokie i gorące wewnątrz jej wnętrzności, i kocha go. Nigdy cum tak ciężko w życiu.

Potem trzymać pozostałych ośmiu cali w niej po uszy, aby przypieczętować umowę. I przesunąć się aż do niej na śliskiej zalewie własnej Jism, a ja tam, głęboko w jej tyłek, wypełniając ją, kurwa jej wnętrzności, ubijaniu we własnej spermy, a ona dolców i zatacza, orgazm po orgazm , aż w końcu czuję Cindy dreszcz i całkowicie się zrelaksować. Nawet wtedy pozostać wewnątrz jej tyłek. I nigdy więcej nie chce odejść.